Wordpress - instalace na kliknutí

WordPress je uživatelsky přívětivá publikační platforma s důrazem na estetičnost a užitečnost, ideální pro správu blogu, osobních stránek apod. Výhodou WordPressu je dostupnost širokého spektra grafických šablon a doplňků (pluginů). U ONEbit hostingu nainstalujete WordPress na klik.

Po instalaci WordPress na jedno kliknutí na vás čeká základní podoba stránky v angličtině. Snadnou změnou nastavení si web přepnete do českého jazyka.

Nastavení češtiny

Tímto je nastavena čeština jak v administraci Wordpressu, tak i na samotném webu. Nyní se můžete pustit do tvorby obsahu vašeho nového webu.

V případě, že čeština u aktuální verze zatím není k dispozici, nebude možné ji změnit a je potřeba vyčkat na její vydání.

Bezpečnostní tipy

Bezpečnost OpenSource aplikací neberte na lehkou váhu. Důležitá je pravidelná aktualizace a pečlivý výběr doplňků. Více o bezpečnosti si můžete přečíst v této sekci naší nápovědy. Užitečnou pomocí vám může být i náš nástroj AntiMalware, který dokáže odhalit slabinu WordPressu či pluginu, nebo nalézt již existující škodlivý kód.

Začínáte s Wordpressem?

Pak vám doporučujeme oficiální stránky české komunity naswp.cz, kde najdete tipy na pluginy a užitečné návody jako je třeba tento průvodce vytvářením webu na WordPressu.

 

Pomohl Vám tento článek?

To jsme rádi. Věděli jste, že Vám můžeme pomoci i s přesunem webových stránek na lepší webhosting? Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.