Kde naleznu více informací o tarifu VIP?

Webhostingový tarif VIP patří mezi speciální tarify s individuálním přístupem k požadavkům zákazníka. Uvedený tarif je primárně nabízen projektům s vysokou návštěvností, velkým přenosem dat nebo nadstandardními nároky na server. Taktéž lze tarif využít v případě většího množství domén v rámci multihostingu s pohodlnou správou domén v rámci jednoho VIP účtu.

Pokud vaše prezentace vyžaduje vyšší systémové nároky, ať už z důvodu vyšší návštěvnosti nebo požadavků prezentace, neváhejte nás kontaktovat. Na dotaz bychom vám sdělili konkrétní parametry tarifu. Pokud zájemce zašle s dotazem statistiku návštěvnosti, případně systémové požadavky provozovaných webových prezentací, poradíme zdali je řešení VIP vhodné.

Tarif je většinou objednáván po konzultaci s zákaznickou podporou. Tomuto kroku předchází komunikace ohledně vyjasnění parametrů tarifu a dalších kroků spojených s přechodem na toto řešení.

Jaké jsou hlavní přednosti tarifu VIP?

Účty tarifu VIP jsou umístěny na vyhrazeném serveru s maximálně deseti účty. Na jednotlivé účty pak připadá výrazně více systémových prostředků nežli je tomu u klasického sdíleného webhostingu. Účet VIP disponuje vyšším diskovým prostorem, vyšším počtem domén provozovaných v rámci multihostingu ale především parametry samotného účtu jako memory_limit, počtem souběžně běžících procesů a pod. Vyhrazený server taktéž umožňuje větší individualizaci parametrů nastavení webserveru odrážející potřeby konkrétního uživatele. Jde o alternativu k VPS řešení.

Mohu na VIP přejít z běžného tarifu?

Na tarif VIP lze kdykoliv přejít. Pokud již klasický sdílený webhosting nedostačuje rostoucímu požadavkům, je možné si zažádat o změnu tarifu na VIP. Pro minimalizaci krátkodobé nedostupnosti stránek je takovýto přesun naplánován na večerní hodiny, případně lze webové prezentace nejdříve na novém serveru otestovat, následně s techniky dohodnou finální přesun na VIP tarif. O přesun prezentací a změnu ostatních parametrů se starají naši technici.

Pokud máte zájem o více informací k tarifu VIP, kontaktujte nás autorizovaně z administrace existujícího účtu nebo z kontaktního formuláře na adrese www.onebit.cz/cz/kontakty.

 

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.