SMS upozornění o neuhrazeném prodloužení služeb

Přišlo Vám od nás SMS upozornění s informací o neuhrazeném prodloužení služeb a nevíte co dál? Pomůžeme Vám.

Důležité kontakty:

  • tel.: +420 530 331 331 nebo 840 111 136 (pracovní dny od 9-17 hod.)
  • e-mail: podpora@onebit.cz (každý den, vč. víkendů a svátků)

Proč jsme Vám SMS zaslali?

Každému zákazníkovi zasíláme měsíc před koncem předplaceného období e-mail s možností prodloužení služeb. Plynulý chod Vašich webových stránek je pro nás zásadní, proto v případě, kdy od Vás nemáme žádné informace, necháváme služby zpravidla běžet i po vypršení předplacené doby a snažíme se Vás kontaktovat také prostřednictvím SMS zprávy, aby nedošlo k ukončení služeb bez Vašeho vědomí.

Jak postupovat při prodloužení služeb?

Jestliže si přejete služby prodloužit, v prvé řadě bychom Vám chtěli poděkovat za důvěru a věřte, že uděláme vše proto, abyste byli i nadále spokojeni.

Pokud nemáte po ruce e-mail se zálohovou fakturou nebo s odkazem pro úhradu služeb, stačí nás kontaktovat na podpora@onebit.cz s tím, že Vám přišla SMS zpráva a my zajistíme, aby se k Vám tyto informace dostaly. Pomůžeme Vám také s případnou aktualizací kontaktních údajů.

Nechcete služby nadále využívat?

Jestliže si nepřejete služby prodloužit, ať je důvod jakýkoli, budeme rádi, když nám to také dáte vědět. Nebudeme Vám nadále zasílat informace k jejich prodloužení.

 

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.