Přeregistrace/převod .sk domény

Pokud se rozhodnete pro převod domény k nám, plynou z převodu tyto skutečnosti:

Postup převodu

Převod domény můžete zvolit při objednávce webhostingu. Převod .sk domény je zpoplatněn částkou viz uvedený ceník, při převodu dochází zpravidla k prodloužení o 1 rok a to v případě, že celkový počet let nepřesáne 10, viz podímky registrace .sk domén. Po přijetí částky za přeregistraci domény na náš účet, vás budeme kontaktovat zprávou o nutnosti přeposlat AUTH-ID hesla k převodu, které si vyžádá držitel domény u stávajícího registrátora.

Parkování domény

Doménu k nám můžete převést i bez webhostingového tarifu. Objednávku převodu s parkováním můžete provést prostřednictvím tohoto formuláře. Cena za prodloužení domény bez webhostingu je uvedena v ceníku jako základní, viz. ceník domén.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.