Převod .sk domény

Převod domény znamená změnu registrátora doménového jména. Při převodu domény k ONEbit hostingu nepřijdete již o předplacené období domény a hradíte pouze další prodloužení její platnosti.

Jaké výhody převodem do naší správy získáte?

Jak objednat přeregistraci domény?

Pro domény, které u nás nemají účet, stačí transfer objednat na našich webových stránkách. Můžete objednat pouze parkování domény nebo v jedné objednávce i zřízení hostingového účtu.

V případě, že u nás doména již má hostingový účet, obraťte se prosím na naši podporu, která Vám zajistí objednávku na převod, při kterém dojde i k prodloužení domény.

Jak změna registrátora probíhá?

Po přijetí úhrady na prodloužení domény Vás požádáme o zaslání hesla pro transfer domény mezi registrátory (tzv. AUTH-ID, které získáte u původního registrátora) a o údaje majitele domény, konkrétně:

Současně s žádostí Vám také zašleme přístupové údaje do administrace.

S heslem doménu převedeme do naší správy a budete-li souhlasit, změníme jmenné servery na naše, aby správa DNS záznamů probíhala v administraci vašeho účtu u nás.

Transfer domény bez výpadků prezentace, e-mailů nebo jiných služeb na doméně

Při transferu domény nemusí dojít k žádnému výpadku služeb. Po obdržení přístupových údajů je možné veškeré služby nebo DNS záznamy na našich serverech připravit ještě před změnou jmenných serverů.

Pro správu DNS záznamů budete mít k dispozici přehlednou administraci. Pokud si nejste úpravou DNS jisti, neváhejte kontaktovat naši pohotovou podporu.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.