Quick.Cart

Úvod

Quick.Cart je jednoduchý internetový obchod, využívající souborovou databázi, určený spíše pro menší eshopy. Výhodou je velmi jednoduchá instalace. Více o Quick.Cart se můžete dozvědět přímo na webu projektu.

Instalace

Pouze pro PHP 5.3.0 nebo vyšší, v případě starší verze PHP doporučujeme přesun - stačí nás kontaktovat

Instalační balíček můžete stáhnout ze stránek autorů. Po rozbalení nakopírujete soubory do vašeho adresáře na serveru. Můžete použít i WebFTP, jehož prostřednictvím soubory velice jednoduše umístíte na server včetně rozbalení.

Instalaci spustíte otevřením URL adresáře, do kterého jste Quick.Cart umístili, ve vašem internetovém prohlížeči. Samotná instalace je velmi jednoduchou a rychlou záležitostí, neboť obchod je již zcela připraven. Předtím, než jej začnete plnit zbožím, je pouze nezbytné změnit přístupové údaje.

Do administrační části obchodu se dostanete zadáním adresy webu, kde na konec URL připojíte /admin.php (např. tedy http://shop.example.com/admin.php). Jako login i heslo zadejte "admin". Přihlašovací formulář pak vypadá takto:

Po přihlášení kliknete na nastavení a zde pak proveďte změnu loginu, hesla a případně dalšího nastavení. Viz. obrázek níže.

Po těchto úpravách je instalace dokončena.

Mnoho úspěchů s projektem Quick.Cart vám přeje tým ONEbit.cz.

 

Pomohl Vám tento článek?

To jsme rádi. Věděli jste, že Vám můžeme pomoci i s přesunem webových stránek na lepší webhosting? Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.