ONEbit hosting zkušenosti

Proč si vybrat ONEbit hosting?

Dostali jste doporučení od známých, četli jste o nás kladná hodnocení nebo jste si ONEbit hosting reference prostě jen "vygooglili"? V každém případě jsme velmi rádi, že zvažujete přechod na lepší hosting.

Jak objednat služby?

Objednávku webhostingu u nás zvládne každý. Jestliže máte jasno ve výběru tarifu, stačí projít jednotlivými kroky objednávky, které vás vždy přesně navedou k tomu, co právě máte udělat - zvolit název domény, vyplnit fakturační údaje atp.

Pokud potřebujete s výběrem poradit, jsme tu pro vás. Obrátit se na nás můžete několika způsoby, nebo se k nám klidně po domluvě zastavte - rádi vás poznáme. :) Pomůžeme vám vybrat vhodný tarif nebo vám pomocí balíčků sestavíme tarif přesně na míru. Objednávku tak pro vás můžeme připravit kompletně my.

Díky on-line platební bráně s širokou škálou platebních metod můžete mít zaregistrovanou doménu a zřízený webhosting v řádu minut.

Samozřejmě, že si služby u nás můžete nejprve bezplatně vyzkoušet a to rovnou na bezkonkurenčně nejdelší období dvou měsíců. Teprve poté se můžete rozhodnout, zdali služby prodloužíte.

Účet máte založen, jak pokračovat?

Jakmile dorazí platba (nebo jakmile vytvoříte objednávku hostingu na zkoušku), zakládáme webhostingový účet a současně s tím vám e-mailem zašleme všechny potřebné informace. Přístupové údaje ke službám, informace pro případné potvrzení údajů majitele domény nebo instrukce pro nasměrování či převod existující domény.

Nevíte si rady co s přístupovými údaji nebo jak převést doménu k nám? Poradíme Vám s orientací ve službách, nebo vám pomůžeme převést služby k ONEbit zcela bez výpadku. Zvládneme nejen přesun vašeho webu, ale i kompletní obsah existujících e-mailových schránek.

Vše funguje? Bezva!

Web i e-maily jsou po úvodním nastavení v provozu? Tak nezbývá, než si užívat webhosting bez výpadků a věnovat se vašemu podnikání nebo zálibám. :) O všechno ostatní se postaráme my. Pokud však přece jen narazíte na nějaký problém, např. s nastavením pošty nebo na nějakou nečekanou chybu ve webové prezentaci, napište nám a my vám rádi poradíme.

A i když si po celý rok nezavoláme ani nenapíšeme, neznamená to, že bychom na vás zapomněli. Bedlivě hlídáme, aby vám neexpirovala doména ani hosting. Ozveme se vám měsíc před vypršením předplacených služeb s možností služby prodloužit. Kdykoli během předplaceného období se však můžeme domluvit na změně parametrů vašeho tarifu tak, aby pokrýval vaše potřeby.

Jste spokojeni? Řekněte o tom světu...

Vše běží jak má a jste se službami ONEbit hostingu spokojeni? Uděláte nám velkou radost, když se o své zkušenosti podělíte. Využít pro to můžete:

Pokud z jakéhokoli důvodu spokojeni nejste, nenechávejte si to prosím pro sebe a ozvěte se nám. A to buď přímo na podpora@onebit.cz nebo v hodnocení odpovědi naší zákaznické podpory, pokud již s námi komunikujete. A nezapomeňte, že vám spokojenost garantujeme po celou dobu, kdy u nás máte služby. Nejste-li z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vrátíme Vám peníze. Férový přístup, co říkáte?