Jak převést prezentaci k ONEbit bez výpadku?

Vaši doménu s webovou prezentací můžete přesunout k ONEbit hostingu, aniž by došlo k výpadku provozu webu či e-mailů.

S kompletním přesunem webu i e-mailů vám rádi pomůžeme. Je to snadné - stačí jen objednat hostingový tarif a ozvat se nám.

Chcete-li mít vše ve vlastních rukou, popsali jsme celý postup přesunu od objednání služeb až po rozběhlý web:

  1. V prvním kroku objednávky existující domény vyberte Existující doména s převodem.
  2. Jakmile obdržíme platbu, zašleme Vám e-mailem přístupové kódy k jednotlivým službám, a také informace o postupu při převodu domény.
  3. Ještě před zahájením převodu domény si můžete na našich serverech vše připravit tak, aby nedošlo k výpadku. Alternativní přístupy ke službám naleznete v administraci (v sekci: Účet → Můj účet → Informace o účtu). Přístupová jména a hesla zůstávají shodná s těmi, která jste obdrželi e-mailem.
  4. Poté, co vytvoříte e-mailové schránky a nahrajete prezentaci, se můžete přesvědčit, zda budou stránky po převedení domény fungovat správně. Stačí snadná úprava v souboru hosts (viz. Zobrazení stránek před změnou DNS). Pokud byste potřebovali pomoci s přesunem dat nebo importem databáze, kontaktujte technickou podporu.
  5. Pro bezvýpadkový převod e-mailových služeb by mělo stačit na našich serverech založit stejnojmenné e-mailové schránky, jako máte u současného poskytovatele. Pokud chcete své e-mailové zprávy přesunout na naše poštovní servery, stačí se řídit tímto návodem.
  6. Po dokončení převodu bude Vaše doména cca do 24h běžet z našich serverů. Během této doby Vám budou email. zprávy chodit jak na staré umístění (můžete je vybírat např. pomocí poštovního klienta) tak i na naše servery (můžete je vybírat pomocí aplikace WebMAIL). Pokud se však budete řídit výše uvedeným postupem, o žádnou e-mailovou zprávu nepřijdete. Informace o průběhu převodů u jednotlivých domén naleznete v sekci Domény.

 

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.