Joomla - instalace na kliknutí

Další z oblíbených nástrojů pro správu webových stránek a blogů najdete pod názvem Joomla.

Po instalaci Joomly na jedno kliknutí na vás čeká základní podoba stránky v angličtině. Snadným doinstalováním si web přepnete do českého jazyka. V tomto návodu si projdeme jednotlivé kroky.

V případě, že čeština u aktuální verze zatím není k dispozici, nebude možné ji změnit a je potřeba vyčkat na její vydání.

Postup přidání české lokalizace

Instalaci češtiny provedete pohodlně po přihlášení do administračního panelu Joomly. Posléze postupujte těmito kroky:

Pokud byste si v některém kroku instalace nebyli něčím jistí, případně narazili na problém, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu. Rádi Vám pomůžeme.

Bezpečnostní tipy

Bezpečnost OpenSource aplikací neberte na lehkou váhu. Důležitá je pravidelná aktualizace a pečlivý výběr doplňků. Více o bezpečnosti si můžete přečíst v této sekci naší nápovědy. Užitečnou pomocí vám může být i náš nástroj AntiMalware, který dokáže odhalit slabinu Joomly nebo nalézt již existující škodlivý kód.

Začínáte s Joomlou?

Pak vám doporučujeme oficiální stránky české komunity www.joomlaportal.cz, kde najdete zajímavé tipy a odpovědi pro práci s Joomlou.

 

Pomohl Vám tento článek?

To jsme rádi. Věděli jste, že Vám můžeme pomoci i s přesunem webových stránek na lepší webhosting? Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.