Informace pro odhlášení obchodních sdělení

Vážíme si Vašeho času, proto pro nás není newsletter ekvivalentem obtěžujícího akčního letáku, ale prostředkem pro zasílání zajímavých informací ze světa ONEbit hostingu. V newsletteru někdy bývají i unikátní informace, které jinde nesdělujeme a obvykle nezasíláme více než jedno obchodní sdělení za dva měsíce. I proto odhlášení příjemci tvoří jen zanedbatelné procento všech našich zákazníků.

Jak newsletter odhlásit?

Pokud si přesto nepřejete přijímat obchodní sdělení nebo chcete jen změnit frekvenci jejich zasílání, můžete nastavení snadno změnit. V patičce každého obchodního sdělení naleznete odkaz, který Vás po kliknutí zavede přímo na stránku, kde příslušné nastavení provedete.

Pro odhlášení odběru komerčních sdělení u zpráv zaslaných do 20.12.2017 včetně nás prosím kontaktujte.

Jaké máte možnosti nastavení?

1. Nastavení frekvence zasílání obchodních sdělení

Pokud je na Vás informací moc, můžete si nastavit frekvenci přijímání obchodních sdělení. My tak budeme vědět, kdy Vám nejdříve můžeme zaslat další newletter od posledního odeslaného.

2. Úplné odhlášení

Jestliže si od nás nepřejete přijímat žádné newslettery, zvolte "Nezasílat žádná obchodní sdělení". Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, proto budeme rádi, když doplníte i důvod odhlášení.

O svém účtu budete nadále dostávat zásadní informace.

3. Přihlášení k odběru (výchozí stav)

Volbou "Přihlášen k odběru" opětovně aktivujete přijímání newsletteru.