Přeregistrace/převod generické domény

Pokud se rozhodnete pro převod domény k nám, plynou z převodu tyto skutečnosti:

AUTH ID

Pro zahájení převodu je třeba nám zaslat tzv. AUTH ID k doméně a taktéž je nutné, aby byla doména odemčena k převodu. Obojí zajistíte u původního registrátora. Na tyto skutečnosti Vás upozorníme při založení webhostingového účtu.

Postup převodu

Poté co od Vás obdržíme AUTH ID a informaci o tom, že je doména odemčena k převodu, můžeme zahájit převod domény. Během převodu obvykle původní registrátor zasílá e-mail s možností převod stornovat, tento email je tedy třeba ignorovat pro zdárné provedení převodu.

Při převodu je doména prodloužena o rok a jakmile je převod dokončen, změníme u domény DNS a do 24h tak doména ukazuje na naše servery.

Upozornění: Převod mezinárodní domény může trvat až 10 pracovních dnů. Převod mezinárodní domény zpravidla není možné zahájit dříve než 60 dní po její registraci nebo posledním prodloužení.

Přeregistrace domény bez výpadku prezentace/e-mailů

Při převodu domény k nám můžete zcela eliminovat výpadek služeb tak, že si po obdržení přístupových kódů na našich serverech vše připravíte prostřednictvím alternativních přístupů (Administrace → Správa webhostingového účtu → Váš účet → Zobrazit informace o serveru). Více informací nalezete zde: Jak převést prezentaci k ONEbit.cz bez výpadku?

Parkování domény

Doménu k nám můžete převést i bez webhostingového tarifu. Objednávku převodu s parkováním můžete provést prostřednictvím tohoto formuláře. Cena za prodloužení domény bez webhostingu je uvedena v ceníku jako základní, viz. ceník domén.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.