Webhosting ONEbit na vyzkoušení zdarma

Zájemci o webhosting ONEbit mají možnost vyzkoušet libovolný tarif na 60 dní bez závazků. Provoz služeb v průběhu zkušebního období je zcela zdarma, dáváme tak budoucím zákazníkům možnost plnohodnotně otestovat veškeré parametry služeb předem.

Má webhostingový účet na zkoušku nějaká omezení?

Webhostingový účet objednaný na bezplatné zkušební období nemá žádná omezení, jedná se o zcela standardní účet, který je během testovacího období provozován na naše náklady. Testovací účet s sebou nese veškeré výhody placeného tarifu a to včetně zákaznické podpory, zálohování, obnovy dat a pod. Účet lze plně testovat, po případném prodloužení budou zachována veškerá data, zálohy i statistiky přístupů uložené ve zkušebním období.

Jak mohu webhosting na zkoušku objednat?

Stačí si na stránkách ONEbit.cz zvolit tarif a objednat. V případě webhostingových služeb na existující doménu je vaše objednávka ihned zpracována a po zřízení účtu vám zašleme přístupové kódy na kontaktní e-mail. V tuto chvíli je možné začít testovat účet. Webhosting zdarma je možné objednat i k nové registrované doméně, v takovém případě je objednávka vyřízena po přijetí platby za registraci domény.

Webhosting zdarma mají možnost objednat i stávající zákazníci s parkovanými doménami. Při objednávce webhostingových služeb je možné vložit referenční kód ONEBIT-2M. Objednávka je vystavena na nulovou platbu.

Co mě čeká dále?

Celých 60 dní se můžete rozhodovat, zdali služby prodloužíte. Po 30 dnech vám zašleme výzvu k platbě s možností prodloužení služeb o 1 rok, služby však hradíte jen v případě vaší spokojenosti. Nerozhodnete-li se prodloužit, nebudeme vás s nabídkou dále kontaktovat, budeme však rádi když se s námi podělíte o zkušenosti s testováním.

V případě, že se rozhodnete služby prodloužit, předplatné začně běžet až po vypršení zkušební doby, o 60 dní navíc tak nepřijdete. Pokud budete potřebovat pomoc s rozběhnutím prezentace, poradit se změnou tarifu nebo vás bude cokoli zajímat, budeme rádi, když se na nás obrátíte přímo z administrace účtu: Jak zadat autorizovaný požadavek na zákaznickou podporu?

Vyzkoušejte ONEbit hosting a přesvědčte se o tom, že máme tu nejlepší zákaznickou podporu.
Vyzkoušet na 60 dní zdarma!

 

Související stránky