Přeregistrace/převod .eu domény

ONEbit hosting (ONEsolution s.r.o.) je akreditovaným registrátorem .eu domén. Pokud se rozhodnete pro převod domény k nám, získáte tyto výhody:

Nezbytné informace k dokončení převodu

Pro zahájení převodu budeme potřebovat tzv. AUTH INFO k doméně, které zajistíte u původního registrátora.

Dále od vás budeme potřebovat plné údaje držitele domény a to:

Údaje držitele domény budou ve veřejném registru skryty dle pravidel vrchního správce EURid.

Postup převodu

Poté co od Vás obdržíme AUTH INFO, můžeme provést převod domény. Při převodu je doména prodloužena o rok a součástí převodu je i změna DNS. Doména by tak do 24h měla ukazovat na naše servery. Zároveň s převodem dojde k nastavení držitele domény na hodnoty zaslané s AUTH INFO.

Upozornění: Správce EU domén (EURid) může převod domény pozastavit a vyžádat si potvrzení převodu od nás a od majitele domény. Obojí probíhá prostřednictvím emailové komunikace.

Přeregistrace domény bez výpadku prezentace/e-mailů

Při převodu domény k nám můžete zcela eliminovat výpadek služeb tak, že si po obdržení přístupových kódů na našich serverech vše připravíte prostřednictvím alternativních přístupů (Administrace → Správa webhostingového účtu → Váš účet → Zobrazit informace o serveru). Více informací nalezete zde: Jak převést prezentaci k ONEbit bez výpadku?.

Parkování domény

Doménu k nám můžete převést i bez webhostingového tarifu. Objednávku převodu s parkováním můžete provést prostřednictvím tohoto formuláře. Cena za prodloužení domény je uvedena v ceníku domén.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.