Převod .eu domény

Převod domény znamená změnu registrátora doménového jména. Při převodu domény k ONEbit hostingu nepřijdete již o předplacené období domény a hradíte pouze další prodloužení její platnosti.

Jaké výhody převodem do naší správy získáte?

Jak objednat přeregistraci domény?

Pro domény, které u nás nemají účet, stačí transfer objednat na našich webových stránkách. Můžete objednat pouze parkování domény nebo v jedné objednávce i zřízení hostingového účtu.

V případě, že u nás doména již má hostingový účet, obraťte se prosím na naši podporu, která Vám zajistí objednávku na převod, při kterém dojde i k prodloužení domény.

Jak změna registrátora probíhá?

Po přijetí úhrady na prodloužení domény Vás požádáme o zaslání hesla pro transfer domény mezi registrátory (tzv. AUTH-ID, které získáte u původního registrátora) a o údaje majitele domény, konkrétně:

Současně s žádostí Vám také zašleme přístupové údaje do administrace.

S heslem doménu převedeme do naší správy a budete-li souhlasit, změníme jmenné servery na naše, aby správa DNS záznamů probíhala v administraci vašeho účtu u nás.

Transfer domény bez výpadků prezentace, e-mailů nebo jiných služeb na doméně

Při transferu domény nemusí dojít k žádnému výpadku služeb. Po obdržení přístupových údajů je možné veškeré služby nebo DNS záznamy na našich serverech připravit ještě před změnou NSGROUPu (sady jmenných serverů).

Pro správu DNS záznamů budete mít k dispozici přehlednou administraci. Pokud si nejste úpravou DNS jisti, neváhejte kontaktovat naši pohotovou podporu.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.