Drupal - instalace na kliknutí

Drupal je dlouhodobě podporovaný modulární redakční systém, který díky moderním vývojovým nástrojům opět nabývá na popularitě.

Po instalaci Drupalu na jedno kliknutí na vás čeká základní podoba stránky v angličtině. Doinstalováním lokalizace si web přepnete do českého jazyka. V tomto návodu si projdeme jednotlivé kroky.

V případě, že čeština u aktuální verze zatím není k dispozici, nebude možné ji změnit a je potřeba vyčkat na její vydání.

Postup přidání české lokalizace

Pokud byste si v některém kroku instalace nebyli něčím jistí, případně narazili na problém, neváhejte se obrátit na naši technickou podporu. Rádi Vám pomůžeme.

Bezpečnostní tipy

Bezpečnost OpenSource aplikací neberte na lehkou váhu. Důležitá je pravidelná aktualizace a pečlivý výběr doplňků. Více o bezpečnosti si můžete přečíst v této sekci naší nápovědy. Užitečnou pomocí vám může být i náš nástroj AntiMalware, který dokáže odhalit slabinu Drupalu nebo nalézt již existující škodlivý kód.

Začínáte s Drupalem?

Pak vám doporučujeme oficiální stránky české komunity www.drupal.cz, kde najdete tipy na pluginy a užitečné návody pro práci s touto univerzální platformou.

 

Pomohl Vám tento článek?

To jsme rádi. Věděli jste, že Vám můžeme pomoci i s přesunem webových stránek na lepší webhosting? Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.