Převod .cz domény

Převod domény znamená změnu registrátora doménového jména. Doménu do naší správy převedeme zcela bezplatně a dokonce i se zachováním předplaceného období domény. Potřebné kroky zajistíme my a pro Vás tak přeregistrace domény velmi snadnou záležitostí.

Jaké výhody převodem do naší správy získáte?

Jak objednat přeregistraci domény?

Pro domény, které u nás nemají účet, stačí bezplatný transfer objednat na webových stránkách ONEbit hostingu. Můžete objednat pouze parkování domény nebo v jedné objednávce i zřízení hostingového účtu.

V případě, že u nás doména již má hostingový účet, obraťte se prosím na naši podporu, která přeregistraci domény zařídí.

Jak změna registrátora probíhá?

Po přijetí objednávky požádáme registr (sdružení CZ.NIC) o zaslání hesla pro transfer domény mezi registrátory (tzv. AUTH-ID), které dorazí na e-mail majitele domény z adresy podpora@nic.cz, současně vás požádáme o přeposlání tohoto hesla a zašleme vám přístupové údaje do administrace.

Pomocí hesla doménu převedeme do naší správy a budete-li souhlasit, změníme NSSET na náš, aby správa DNS záznamů probíhala v administraci vašeho účtu u nás.

Změnu registrátora lze zahájit i v ochranné lhůtě po expiraci domény.

Transfer domény bez výpadků prezentace, e-mailů nebo jiných služeb na doméně

Při transferu domény nemusí dojít k žádnému výpadku služeb. Po obdržení přístupových údajů je možné veškeré služby nebo DNS záznamy na našich serverech připravit ještě před změnou NSSETu (sady jmenných serverů).

Pro správu DNS záznamů budete mít k dispozici přehlednou administraci. Pokud si nejste úpravou DNS jisti, neváhejte kontaktovat naši pohotovou podporu.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.