Přeregistrace/převod .cz domény

Pokud se rozhodnete pro převod domény k nám, plynou z převodu tyto skutečnosti:

Podmínky přeregistrace

Převod domény můžete zvolit při objednávce webhostingu, Vaši doménu však můžeme na Vaši žádost převést i bez webhostingového tarifu. V případě objednání společně s webhostingem je převod zahájen po přijetí platby, kdy je Vám zaslán e-mail s informacemi o postupu při převodu. Doménu je možné převádět i po expiraci.

Postup při přeregistraci

Na e-mailovou adresu majitele domény je zasláno tzv. Autorizační heslo, které je třeba přeposlat nám. Prostřednictvím hesla převod provedeme a změníme i NSSET tak, aby doména směrovala na naše servery. Pokud si nepřejete měnit NSSET ihned s převodem, je nutné tuto skutečnost uvést do e-mailu s autorizačním heslem.

Přeregistrace domény bez výpadku prezentace/e-mailů

Při převodu domény k nám můžete zcela eliminovat výpadek služeb tak, že si po obdržení přístupových kódů na našich serverech vše připravíte prostřednictvím alternativních přístupů (Administrace → Správa webhostingového účtu → Váš účet → Zobrazit informace o serveru). Více informací nalezete zde: Jak převést prezentaci k ONEbit.cz bez výpadku?

Parkování domény

Doménu k nám můžete převést i bez webhostingového tarifu. Objednávku převodu s parkováním můžete provést prostřednictvím tohoto formuláře. Cena za prodloužení domény bez webhostingu je uvedena v ceníku jako základní, viz. ceník domén.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.