Změny u .cz domény

Změna NSSETu (DNS)

Jestliže si přejete u domény změnit NSSET, zašlete nám, spolu s NSSETem, autorizační heslo k doméně. Pokud heslem nedisponujete, obraťte se na nás a my vám jej necháme zaslat na e-mailovou adresu majitele domény.

Změna údajů v kontaktu majitele

Údaje v kontaktu majitele domény je možné měnit bez celkové změny majitele. Jde především o e-mailovou adresu, ale také poštovní adresu, tel. číslo, atd. Pro provedení změny je nutné autorizační heslo ke kontaktu majitele, které je potřeba nám zaslat. Pokud heslem nedisponujete, obraťte se na nás a my vám jej necháme zaslat na e-mailovou adresu majitele domény.

Změna majitele domény

Pokud si přejete provést kompletní změnu majitele domény, zašlete nám nové údaje majitele a my pro vás připravíme žádost o změnu. Tuto žádost je možné potvrdit on-line přes e-mail a SMS, nebo alternativně pomocí papírové žádosti, kterou je potřeba opatřit úředně ověřenými podpisy současného a budoucího majitele a zaslat klasickou poštou.

Zaslání autorizačního hesla při nedostupné e-mailové adrese

Pokud nemáte přístup na současnou e-mailovou adresu majitele domény, je možné zaslat autorizační heslo na jinou e-mailovou adresu pomocí speciální žádosti, kterou je potřeba opatřit úředně potvrzeným podpisem majitele domény. Žádost pro vás rádi připravíme, můžete si ji však vygenerovat i sami přímo na CZ-NIC (http://www.nic.cz/whois/publicrequest/). Jako důvod požadavku uveďte prosím "nedostupná e-mailová adresa".

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.