CZ ověření kontaktu držitele domény

Držitelé .CZ domén mají u nás možnost skrýt své osobní údaje skrze proces ověření kontaktu. Pokud je majitelem domény fyzická osoba a tato projde ověřením kontaktu v Centrálním registru CZ.NIC, dojde automaticky ke skrytí fyzické adresy.

Zahájit ověření kontaktu lze na této adrese: https://www.nic.cz/verification/start/REG-ONESOLUTION/. Do formuláře je potřeba vložit Identifikátor kontaktu majitele domény - pokud jej neznáte, ozvěte se nám a my vám rádi poradíme. Samotný proces ověření spočívá ve vložení kódů, které vám budou zaslány na e-mail, tel. číslo a také na vaši adresu.

Před zahájením ověření kontaktu je vhodné zkontrolovat aktuálnost údajů a případně je s naší pomocí opravit. Jinak byste po následné změně údajů ověřeného kontaktu museli celý ověřovací proces absolvovat znovu.

Pokud máte jakékoli otázky ke skrytí údajů držitele domény, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám celý proces vysvětlíme.

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Kopírování, publikování nebo šíření obsahu není dovolené bez předchozího písemného souhlasu společnosti ONEsolution s.r.o.