Automatická registrace domén

Chcete zaregistrovat doménu okamžitě a mít tak jistotu, že Vám ji nikdo nevyfoukne před nosem? S ONEbit hostingem je to snadné díky automatické registraci domén.

Rychlá registrace domény společně s možností on-line platby výrazně snižuje riziko toho, že si volnou doménu zaregistruje před Vámi někdo jiný.

Jakých domén se automatická registrace týká?

V současné době tímto rychlým způsobem registrujeme domény .cz, .eu, .sk, generické domény (.com, .net, .biz, .org, ...) a nové generické domény (.email, .online, .cool, .cafe, .photo, .xyz, ...). Seznam TLD pro automatické registrace domén neustále rozšiřujeme.

Postup rychlé registrace domény

  1. Objednávka - Poté co si vyberete volnou doménu, systém Vás provede jednotlivými kroky objednávky.
  2. On-line platba - Na konci objednávky Vám nabídneme možnosti úhrady (informace o on-line možnostech platby naleznete i v tomto tématu nápovědy).
  3. Registrace domény - Jakmile systém spáruje platbu, ihned se pustí do registrace domény. Pokud nenastane žádná komplikace v průběhu registrace, je doména Vaše během okamžiku.

Jak pomocí WHOIS ihned ověřit, že se doména úspěšně zaregistrovala?

 

Pomohl Vám tento článek?

Pomůžeme Vám i s převodem domény a přenosem webových stránek k nám. Vyzkoušejte ONEbit® hosting na 60 dnů zdarma a přesvědčte se sami, že máme tu nejlepší podporu široko daleko. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.