Jak se stát partnerem (Affiliate)?

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude přiděleno dealerské ID (DID), pod kterým budete vedeni v našem affiliate systému. Pak už stačí jen umístit jeden z našich bannerů nebo textový odkaz na Vaše webové stránky, pod přiděleným dealerským ID. Uživatel, který se přes odkaz na Vašich webových stránkách dostane na naše stránky www.onebit.cz a objedná si webhostingové služby (objednávku nemusí učinit ihned po přístupu na stránky, ale kdykoliv během doby, kterou na našem portálu stráví nebo jej opakovaně navštíví, a to pod dobu až 30 dnů), Vám po řádném zaplacení objednávky přinese bodovou provizi. Pokud nemáte webové stránky, ze kterých by se uživatelé odkazovali přímo na ONEbit hosting, stačí před vyplněním objednávky přistoupit na náš web z adresy doplněné o kód dealera:

http://www.onebit.cz/cz/?did=DID

Pokud chcete odkazovat přímo na konkrétní verzi hostingu (Osobní, Firemní), stačí DID do URL zakomponovat takto:

http://www.onebit.cz/cz/webhosting/osobni/?did=DID
http://www.onebit.cz/cz/webhosting/firemni/?did=DID

Lze také odkazovat přímo na tabulku s parametry jednotlivých tarifů:

http://www.onebit.cz/cz/webhosting/osobni/?did=DID&show-params=1
http://www.onebit.cz/cz/webhosting/firemni/?did=DID&show-params=1

Namísto zvýrazněného DID vždy dosaďte čtyřmístné dealerské ID, které Vám bylo přiděleno po zaregistrování do partnerského programu.

V URL adrese můžete také změnit jazyk, kterým budou webové stránky ONEbit hostingu načteny - dostupné hodnoty jsou cz, sk a en (např. pro angličtinu http://www.onebit.cz/en/?did=DID).

Je-li na stránky přistoupeno přes platný kód dealera, je tento kód (DID) zobrazen v zápatí portálu www.onebit.cz. Vždy, když součet Vašich provizí+prémií přesáhne hodnotu 1 000 bodů, můžete zažádat o směnu bodů na koruny a o připsání výsledného obnosu na bankovní účet uvedený při registraci, popř. Vám obnos bude zaslán poštovním poukazem (pouze v rámci ČR). Směna bodů je v kurzu 1:1, tzn. 1 bod je směněn za 1 Kč.

Více informací o partnerském programu naleznete přímo na našich stránkách, sekce Partnerský program.